Matičný ples 2018 v Šamoríne


//Matičný ples 2018 v Šamoríne

Plesy a bály patria neodmysliteľne k zimnému obdobiu a prebúdzajú v nás v čase zimného chladu radosť a dobrú náladu. V minulosti boli plesy výsadou šľachty a málokto vie, že ich kolískou je Francúzsko. Tancom človek vyjadroval svoje pocity, zážitky, túžby.
Slávnostne vyzdobené priestory, kvalitná hudba a veľký počet hostí charakterizovali Matičný ples 2018, ktorý pripravili Oblastné pracovisko a členovia výboru Miestneho odboru Matice slovenskej v Šamoríne. Je už tradičným podujatím a matičiari v Šamoríne ho pripravujú s radosťou a dobrou náladou. Ples vynikal spojením radosti a pokoja zároveň. Každý si prišiel na svoje. Mažoretky Alexa, ktoré slávnostne otvárali ples, tanečníci, ktorí sa mohli poriadne vytancovať na parkete, a speváci, ktorí si mohli pospevovať pri sprevádzajúcej kapele. Výsledkom bola radosť nás všetkých, nové priateľstvá, srdečné vzťahy a radosť zo zábavy. Sprievodnou akciou bola aj výstava obrazov pani Emy Mázik, ktorá darovala dva obrazy do tomboly. Ďalším sponzorom ďakujeme za pekné ceny.
Poďakovanie patrí predovšetkým usporiadateľom a všetkým, ktorí sa pričinili o to, že Matičný ples 2018 v Šamoríne úspešne ukončil fašiangové obdobie.

Libuša Klučková

2018-02-21T09:02:24+00:0021 februára 2018 |Trnavský kraj|
X