Stretnutie detí s Mikulášom v Dome MS v Dunajskej Strede


//Stretnutie detí s Mikulášom v Dome MS v Dunajskej Strede

Dunajská Streda, 6. 12. 2019

Prvý decembrový piatok patrili priestory Domu MS v Dunajskej Strede našim najmenším matičiarom, pre ktorých Klub detí Slniečko zorganizoval tradičné predvianočné stretnutie s Mikulášom pri slávnostne ozdobenom vianočnom stromčeku.
S úderom sedemnástej hodiny sa otvorili dvere a deti s očakávaním v očiach privítali Mikuláša v sprievode roztopašného čertíka. Spočiatku bol Mikuláš smutný, že nepriniesol deťom maškrtky, lebo mu ich cestou ukradol čert. Ten si to nechcel u Mikuláša pokaziť, preto mu balíčky pre deti rýchlo vrátil a deťúrence len trošičku postrašil. Potom prišli na rad deti, ktoré pozdravili Mikuláša krásnymi básničkami a pesničkami, za čo ich on odmenil balíčkami plnými sladkých dobrôt. Na záver sa deti spoločne s Mikulášom aj čertíkom a anjelikmi odfotografovali a tešili sa na stretnutie opäť o rok.
Touto cestou sa chceme poďakovať našim sponzorom: firmám COOP Jednota, C–product a MC Carter Dunajská Streda, ako i pánovi Bánovskému zo Serede a pani Némethovej zo Zmrzliny Balkán v Dunajskej Strede, ktorí nám pomohli rozžiariť detské očká a vyčariť úsmev na tvárach našich najmenších.

RNDr. Monika Benkovská,
predsedníčka MO MS v Dunajskej Strede

2019-01-29T08:37:39+00:0029 januára 2019 |Trnavský kraj|
X