Tanečný kolotoč

//Tanečný kolotoč

Nitra, 31. 3. 2017

V piatok 31. marca sa uskutočnila v našom Dome skvelá akcia. Krajské osvetové stredisko v Nitre v spolupráci s Nitrianskym samosprávnym krajom a Domom MS v Nitre zorganizovali regionálne kolo postupovej súťaže neprofesionálnych tanečníkov pod názvom Tanečný kolotoč. O jedenástej hodine sa začalo zápolenie pre 266 detí z 20 súborov, ktoré boli rozdelené do jednej nesúťažnej a piatich súťažných kategórii – Open, Disco, Scénika, Mažoretky a Hip Hop.
Mali sme možnosť vidieť celkovo 33 choreografii v podaní skupín Tanculienky, Bubbles, TK Topoľníček, Again škôlkarik, Again, TK ZŠ Veľký Lapáš, Dievčatá zo ZŠ Horná Kráľová, Danciny, GAPPA, Cool girls, Reblack, TK Sambáčik, Ladys Crew, Lívia, Art Pegas, Trio Art Pegas, Flic-flac, Street Dance Group, pričom niektoré zoskupenia súťažili vo viacerých kategóriách.
Ďalšie kolo Tanečného kolotoča sa v DMS v Nitre uskutoční 2. mája a už teraz sa všetci veľmi teším na skvelé vystúpenia, zábavu a priateľskú atmosféru, ktoré nás sprevádzali celým podujatím.

Mgr. Laura Illešová
Dom MS v Nitre

článok neprešiel jazykovou úpravou

fotografia z podujatia

fotografia z podujatia

2017-04-07T09:10:02+00:007 apríla 2017 |Nitriansky kraj|
X