Vianočný volejbalový turnaj zmiešaných družstiev – O pohár Domu MS Galanta.


//Vianočný volejbalový turnaj zmiešaných družstiev – O pohár Domu MS Galanta.
Vianočný volejbalový turnaj zmiešaných družstiev – O pohár Domu MS Galanta
Dňa 8. decembra 2018 sa uskutočnil obľúbený vianočný volejbalový turnaj O pohár Domu Matice slovenskej, s finančnou podporou Trnavského samosprávneho kraja. Jeho 23. ročník sa konal sa v priestoroch ZŠ G. Dusíka v Galante, kam od rána smerovali účastníci turnaja.
Dom Matice slovenskej v Galante s láskou pripravuje toto športové podujatie pre účastníkov turnaja. Tentokrát sa ich zišlo do 40 účastníkov – hráčov volejbalu, plus organizátori a diváci. Hlavným rozhodcom, bol tradične pán Lórant Takács, bez ktorého sa turnaj ani nemôže konať. Po krátkom privítaní pani riaditeľkou ZŠ G. Dusíka pani Ulrikou Ranincovou sa prihovorila účastníkom hlavná organizátorka Zlatica Gažová, ktorá pripomenula, že Dom MS Galanta oslávil tento rok svoje 25. výročie vzniku a práve volejbalové turnaje sa organizujú od začiatku pôsobenia jeho činnosti.
Športovci si zahrali fair play, každý s každým do neskorého poobedia. Mali pripravené teplé nápoje, čajové pečivo aj dobrý guľáš. Na záver turnaja boli ocenení:
1. Elán Trnava
2. Vtáci ohniváci Galanta
3. Keď nestíham Galanta
4. VK Javorinka
Získali krásne poháre, volejbalové lopty aj diplomy. Po skončení turnaja zostali aj na spoločenskej časti programu, kde si posedeli pri čaši vínka, porozprávali sa a lepšie sa spoznali. Veď tieto športové stretnutia majú byť aj o tom. Rozchádzali sa v podvečerných hodinách, s prianím pokojných Vianoc a s nádejou, že sa stretnú aj budúci rok.
Zlatica Gažová
riaditeľka Domu MS Galanta
2018-12-17T15:36:28+00:0017 decembra 2018 |Trnavský kraj|
X