Stolnotenisový turnaj v Komáranoch

//Stolnotenisový turnaj v Komáranoch

SOBOTŇAJŠIE POPOLUDNIE 18. 1. 2020 PATRILO V KOMÁRANOCH STOLNOTENISOVÉMU TURNAJU

Ani tento rok sme nezabudli na dobrú tradíciu v našej obci, ktorou je stolnotenisový turnaj. Toto podujatie už tradične otvorila starostka obce Jana Kráľová, ktorá pripomenula, že turnaj sa koná pri príležitosti 75. výročia oslobodenia našej obce. Bola to športová „oslava“, ktorú tento rok podporili aj predstavitelia našej najstaršej národnej a kultúrnej ustanovizne – Matice slovenskej, a to aj takým spôsobom, že k pohárom, ktoré sme mali nachystané pre víťazov, nám darovali knihy aj s venovaním a podpisom pána predsedu.

Súťažilo sa v dvoch kategóriách, a to: mládež do 18 rokov a dospelí nad 18 rokov. Divákov nebolo až toľko, koľko by sme mohli kapacitne privítať, avšak tí, ktorí nezaváhali a prišli, boli súčasťou priateľskej a veselej atmosféry. Nezabudli sme ani na pohostenie a ponechaný bol aj priestor pre hráčov kariet. Flexibilní účastníci turnaja stihli hrať stolný tenis aj karty…