Chata Neografia


/Chata Neografia
Chata Neografia2023-10-30T12:23:39+00:00

Popis rekreačného zariadenia chaty Neografia: Podniková chata Neografia v lokalite Martin Stráne /ulica Horská 250/. Pôvodne chatová oblasť sa dnes už stala tichou obytnou zónou. Chata má vlastný areál so zeleňou a parkoviskom a výhľadom na Martinské Hole. Je určená pre prioritne pre zamestnancov a členov Matice slovenskej a Neografie, ale aj ostatných rekreantov.

V blízkosti sa nachádza ferrata na Martinské hole https://www.kamnavylety.sk/ferrata-hzs-martinske-hole/, ale je možné podnikať aj iné pešie či cyklo-túry.

Chata má 9 izieb. Kapacitu 19 až 21 osôb /s prístelkami/. Z toho sú štyri izby dvojlôžkové s vlastnou kúpeľňou. Dve dvojlôžkové so spoločnou kúpeľnou. Dve trojlôžkové s vlastnou kúpeľňou (s možnou prístelkou). Jedna jednolôžková s rozkladacou posteľou a kúpeľňou.

K dispozícii sú tri spoločenské priestory s kuchynkou a letná terasa. Chatu je možné si prenajať aj ako celý objekt. Je vhodná na organizovanie rodinných a firemných udalostí ako aj na dlhodobejšie ubytovanie pre zamestnancov.

Objednávky u konateľa prevádzkujúcej spoločnosti Metod s.r.o. – Lukáša Havlíka, t.č. 0950 430 246 email:

chataneografia@gmail.com

Aktuálny cenník vám zašleme na vašu požiadavku prostredníctvom emailu. Napíšte nám!X