Sála Kultúrneho domu v Honciach už po tretí krát hostila Mladomatičnú zábavu


//Sála Kultúrneho domu v Honciach už po tretí krát hostila Mladomatičnú zábavu

Na rozdiel od predošlých ročníkov, ktoré sa konali v septembri, sa priaznivci kultúry a zábavy stretli už uplynulý májový víkend, 20.5.2023. To bola však jediná zmena. Všetko ostatné ostalo pri tom najlepšom čo charakterizovalo predošlé ročníky tohto milého podujatia.

Priateľská atmosféra, dobrá hudba, už tradične v réžii hudobnej skupiny TRIP, bohatá tombola a zábava až do neskorých ranných hodín.

V mene organizačného tímu ďakujeme všetkým, ktorí sa podieľali na vytvorení skvelej atmosféry.  Ďakujeme našim hosťom Martinovi Hajníkovi -predsedovi Mladej Matice, členom Dozorného výboru Matice slovenskej Štefanovi Topľanskému a Jozefovi Humeníkovi a zástupkyni Domu Matice slovenskej v Rožňave Tatiane Tomkovej. Taktiež ďakujeme všetkým sponzorom za vecné ceny pre tombolu. Veľmi si vážime vašu každoročnú podporu.

Možno zhodnotiť, že v pomyselnej hokejovej terminológii, ktorá je v tomto čase príznačná, bol organizačný „hattrick“ vydarený. Pozitívne ohlasy už bezprostredne po podujatí priniesli niekoľko myšlienok prezrádzajúce smelé zmeny pre ďalšie ročníky a tak sa na ďalší ročník o to viac tešíme.

Vladimír Tököly

 

Fotogaléria Štefan Majerčák

2023-05-26T10:41:46+00:0024 mája 2023 |Košický kraj|
X